Kontaktlista stadsdelar

KAA Göteborg Kontaktlista till ansvarig per stadsdel, samt kontaktlista på studie & yrkesvägledare på Vägledningscentrum i Göteborg

Stadsdel:

Angered:

Amanda Stålberg

e-post: amanda.stalberg@angered.goteborg.se

tfn: 031-365 21 34, mobil: 073-028 43 52

Askim, Frölunda, Högsbo:

Ida Svensson

e-post: ida.svensson@askimfrolundahogsbo.goteborg.se

tfn: 031-366 06 19, mobil: 073- 666 06 19

Centrum:

Jessika Fredin

e-post: jessica.fredin@centrum.goteborg.se

tfn: 031-365 75 10, mobil: 076-762 19 17

Lundby:

Jacob Fors

e-post: jacob.fors@lundby.goteborg.se

mobil: 0725-12 64 04

Majorna Linné

Cecilia Johansson

e-post: cecilia.johansson@ml.goteborg.se

tfn: 031-365 84 02, mobil: 072-575 18 38

Norra Hisingen

Anette Henriksson

e-post: anette.henriksson@norrahisingen.goteborg.se

tfn: 031-366 89 12, mobil: 072-520 79 25

Västra Göteborg

Carina Semb

e-post: carina.semb@vastra.goteborg.se

tfn: 031-366 40 21, mobil: 073-666 40 21

Västra Hisingen

Pia Olkinuora

e-post: pia.olkinuora@vastrahisingen.goteborg.se

tfn: 031-366 62 23, mobil: 070-785 62 09

Örgryte Härlanda

Sandra Strömberg

e-post: sandra.stromberg@oh.goteborg.se

tfn: 031-365 61 62, mobil: 072-855 45 96

Östra Göteborg

Ewa Szymczakowska

e-post: ewa.szymczakowska@ostra.goteborg.se

tfn: 031-365 44 45, mobil: 070-346 51 62