Kulturskolan Västra Göteborg

Albertsson, Ann-Sofie
Ämne: Piano, Blockflöjt, pianorytmik
E-post: ann-sofie.albertsson@vastra.goteborg.se

Andersson, Marie
Ämne: Valthorn
E-post: marie.louise.andersson@vastra.goteborg.se

Austern, Daniel (Tjänstledig)
Ämne: El Sistema, fiol
E-post: Daniel.austern@vastra.goteborg.se

Austern, Hanna
Ämne: Fiol
E-post: hanna.austern@vastra.goteborg.se

Bahari, Masoud
Ämne: Fiol, Altfiol, orkester
E-post: masoud.bahari@vastra.goteborg.se

Björkqvist, Per
Ämne: Slagverk, drumcorps
E-post: per.bjorkqvist@afh.göteborg.se

Cappelen, Caroline
Ämne: El Sistema
E-post: caroline.cappelen@vastra.goteborg.se

Edin, Charlotte
Ämne: Cello, fiol, piano, orkester
E-post: charlotte.edin@vastra.goteborg.se

Edvardsson, Tobias
Ämne: El Sistema, Fiol
E-post: Tobias.edvardsson@vastra.goteborg.se

Fransson, Marie
Ämne: Cello, orkester, El Sistema
E-post: marie.fransson@vastra.goteborg.se

Fransson, Charlotte (Tjänstledig)
Ämne: Flöjt, Orkester
E-post: charlotte.fransson@afh.goteborg.se

Heikkinen, Anna
Ämne: Solosång
E-post: anna.heikkinen@vastra.goteborg.se

Hellman, Pernilla (Tjänstledig)
Ämne: Trumpet, brass, orkester, rytmik
E-post: pernilla.hellman@afh.goteborg.se

Ivarsson, Annika
Ämne: Film
E-post: annika.ivarsson@vastra.goteborg.se

Johnsson, Annette
Ämne: Action, cirkus
E-post: annette.johnsson@vastra.goteborg.se

Judovic, Julia
Ämne: Piano, pianorytmik, orkester
E-post: julia.judovic@vastra.goteborg.se

John Jäderlund
Ämne: rap
E-post: John.jaderlund@vastra.goteborg.se

Karlsson, Emma
Ämne: musikhandledning/rytmik, drama
E-post: emma.karlsson@vastra.goteborg.se

Larsson, Marcus
Ämne: gitarr/elgitarr, elbas, ensemble
E-post: markus.larsson@vastra.goteborg.se

Lidén, Josefin
Ämne: kör, sceniskt kompani
E-post: josefin.liden@vastra.goteborg.se

Lindgren, Maria
Ämne: drama/teater, kulturmix drama
E-post: maria.lindgren@vastra.goteborg.se

Marklund, Erika
Ämne: Flöjt. rytmik, dans, orkester
E-post: erika.marklund@vastra.goteborg.se

Molander, Emelie
Ämne: Fiol
E-post: emelie.molander@afg.goteborg.se

Nilsson, Klas (Tjänstledig)
Ämne: Trumpet, brass, el sistema
E-post: klas.nilsson@vastra.goteborg.se

Nilsson, Love
Ämne: Saxofon, klarinett, tvärflöjt, gitarr
E-post: love.nilsson@vastra.goteborg.se

Pabst, Bastian
Ämne: Rockgrupp
E-post: bastian.pabst@grundskola.goteborg.se

Pettersson, Emil
Ämne: El sistema
E-post: emil.pettersson@vastra.goteborg.se

Reuter, Oskar (Tjänstledig)
Ämne: Gitarr
E-post: oskar.reuter@vastra.goteborg.se

Riseley, Adrienne
Ämne: Film, Spacet
E-post: adrienne.riseley@vastra.goteborg.se

Rosenkvist, Erik
Ämne: Brass, keyboard, orkester
E-post: erik.rosenkvist@vastra.goteborg.se

Seyzeriat, Beatrice
Ämne: Träblås, orkester
E-post: Beatrice.seyzeriat@vastra.goteborg.se

Svensson, Björn
Ämne: Trummor, orkester
E-post: bjorn.svensson@vastra.goteborg.se

Thornell, Susanne
Ämne: Bildkonst
E-post: susanne.thornell@vastra.goteborg.se

Welander, Marie
Ämne: Brass, orkester, kör
E-post: marie.welander@vastra.goteborg.se