Lärare

Vi som jobbar på en skola kan ibland vara svåra att nå. Skicka gärna ett mail eller hör av dig via Hjärntorget så hör vi av oss!

Ida Aspviken
Engelska och spanska
ida.aspviken@educ.goteborg.se
072-2557597

Johan Bellman
Fysik och matematik
johan.bellman@educ.goteborg.se
072-8567560

Magnus Bring
Idrott & hälsa, idrottsspecialisering, samhällskunskap och sociologi
magnus.bring@educ.goteborg.se
072-2558246

Alexandra Davidsson
Psykologi och svenska
alexandra.davidsson@educ.goteborg.se
072-2557834

David Delagdo Orantes
Teknik och matematik
david.delgado@educ.goteborg.se
072-8567559

Hannah Dyrssen
Matematik och programmering
hannah.dyrssen@educ.goteborg.se
073-8683218

Desirée Edeskär
Engelska och religionskunskap
desiree.edeskär@educ.goteborg.se
076-5668742

Jonas Gustafsson
Kemi och matematik
jonas.gustafsson@educ.goteborg.se

Lina Hellman
Historia och svenska
lina.hellman@educ.goteborg.se

Matilda Hessel
Engelska
matilda.osterberg@educ.goteborg.se

Maurits Hjerpe
Historia, samhällskunskap, svenska och naturguidning
maurits.hjerpe@educ.goteborg.se
079-062 51 01

Frank Hjortberg
Svenska, samhällskunskap och historia
frank.hjortberg@educ.goteborg.se
070-3769804

Annelie Jansson
Engelska och svenska
annelie.jansson@educ.goteborg.se
070-1667073

Maria Jansson
Samhällskunskap och sociologi
maria.jansson@educ.goteborg.se

Niclas Karlén
Filosofi, idrottsspecialisering och samhällskunskap
niclas.karlen@educ.goteborg.se

Anna Lyckner
Kommunikation, historia, ledarskap & organisation och pedagogiskt ledarskap
anna.lyckner@educ.goteborg.se
072-2557065

Mikael Stanggren
Naturkunskap, idrott & hälsa och biologi
mikael.stanggren@educ.goteborg.se
073-9102447