Kontaktlista stadsdelar

KAA Göteborg Kontaktlista till ansvarig per stadsdel inom de olika socialförvaltningarna, samt kontaktlista till studie & yrkesvägledare på Vägledningscentrum i Göteborg

Socialförvaltningar med tillhörande stadsdelar:

Socialförvaltning Nordost

Angered
Charlotte Hede
e-post: charlotte.hede@socialnordost.goteborg.se
tfn: 031-365 21 34, mobil: 0730-28 43 52

Östra Göteborg
Ewa Szymczakowska
e-post: ewa.szymczakowska@socialnordost.goteborg.se
tfn: 031-365 44 45, mobil: 0703-46 51 62

Annette Abrahamsson
e-post: annette.abrahamsson@socialnordost.goteborg.se
tfn: 031- 365 40 34 mobil 0730- 34 60 27

Socialförvaltning Sydväst

Askim, Frölunda, Högsbo
Filippa Jonsson Benjegård
e-post: filippa.benjegard@socialsydvast.goteborg.se
mobil: 0739-40 98 85

Västra Göteborg
Carina Semb
e-post: carina.semb@socialsydvast.goteborg.se
tfn: 031-366 40 21, mobil: 0736-66 40 21

Socialförvaltning Centrum

Majorna Linné
Cecilia Johansson
e-post: cecilia.johansson@socialcentrum.goteborg.se
tfn: 031-365 84 02, mobil: 0725-75 18 38

Centrum
Jessika Fredin
e-post: jessica.fredin@socialcentrum.goteborg.se
tfn: 031-365 75 10, mobil: 0767-62 19 17

Örgryte Härlanda
Sandra Strömberg
e-post: sandra.stromberg@socialcentrum.goteborg.se
tfn: 031-365 61 62, mobil: 0728-55 45 96

Socialförvaltning Hisingen

Lundby och Norra Hisingen
Anette Henriksson
e-post: anette.henriksson@socialhisingen.goteborg.se
tfn: 031-366 89 12, mobil: 0725-20 79 25

Västra Hisingen
Pia Olkinuora
e-post: pia.olkinuora@ socialhisingen.goteborg.se
tfn: 031-366 62 23, mobil: 0707-85 62 09