Kontaktlista stadsdelar

KAA Göteborg Kontaktlista till ansvarig per stadsdel, samt kontaktlista på studie & yrkesvägledare på Vägledningscentrum i Göteborg

Stadsdel:

Angered

Charlotte Hede
e-post: charlotte.hede@angered.goteborg.se
tfn: 031-365 21 34, mobil: 0730-28 43 52

Askim, Frölunda, Högsbo

Filippa Jonsson Bejnegård
e-post: filippa.bejnegard@askimfrolundahogsbo.goteborg.se
mobil: 0739-40 98 85

Centrum

Jessika Fredin
e-post: jessica.fredin@centrum.goteborg.se
tfn: 031-365 75 10, mobil: 0767-62 19 17

Lundby

Jacob Fors
e-post: jacob.fors@lundby.goteborg.se
mobil: 0725-12 64 04

Majorna Linné

Cecilia Johansson
e-post: cecilia.johansson@ml.goteborg.se
tfn: 031-365 84 02, mobil: 0725-75 18 38

Norra Hisingen

Anette Henriksson
e-post: anette.henriksson@norrahisingen.goteborg.se
tfn: 031-366 89 12, mobil: 0725-20 79 25

Västra Göteborg

Carina Semb
e-post: carina.semb@vastra.goteborg.se
tfn: 031-366 40 21, mobil: 0736-66 40 21

Västra Hisingen

Pia Olkinuora
e-post: pia.olkinuora@vastrahisingen.goteborg.se
tfn: 031-366 62 23, mobil: 0707-85 62 09

Örgryte Härlanda

Sandra Strömberg
e-post: sandra.stromberg@oh.goteborg.se
tfn: 031-365 61 62, mobil: 0728-55 45 96

Östra Göteborg

Ewa Szymczakowska
e-post: ewa.szymczakowska@ostra.goteborg.se
tfn: 031-365 44 45, mobil: 0703-46 51 62