Administration


Kontaktinformation till administrationen på Polhemsgymnasiet.

Telefonnummer till expeditionen: 031-367 24 00
E-post till Polhemsgymnasiet:
info.polhem@educ.goteborg.se

Administratör
Mimi Soy
Tel: 073-560 47 63
mimi.soy@educ.goteborg.se


Elevadministratör (Naturvetenskaps och Teknikprogrammet)
Handan Keskiner
Tel: 070-225 98 45
handan.keskiner@educ.goteborg.se


Elevadministratör (Ekonomi och Samhällsvetenskapsprogrammet)
Amanda Sowe Möller
Tel: 073-739 95 46
amanda.sowe.moller@educ.goteborg.se


Personaladministratör
Annika Benjaminsson
Tel: 073-8681514
annika.benjaminsson@educ.goteborg.se


Samordnande administratör
Jennie Alvarsson
Tel: 076-511 51 96
jennie.alvarsson@educ.goteborg.se


Utvecklingsledare
Tobias Quick
Tel: 072-566 85 35
tobias.quick@educ.goteborg.se


Ekonomiadministratör
Kristina Brännström
Tel: 072-556 66 44
kristina.brannstrom@educ.goteborg.se


Ekonomiadministratör
Monika Hero Fredholm
Tel: 070-316 53 39
monika.hero.fredholm@educ.goteborg.se


Kommunikatör
Sophia Forsberg
sophia.forsberg@educ.goteborg.se