Kulturskolan Östra Göteborg

Alehed, Kristoffer
Ämne: Brassinstrument, El Sistema orkester
E-post: kristoffer.alehed@ostra.goteborg.se

Atlestam, Kajsa-Malin
Ämne: Keyboard, Djembe, Rytmik, Berättande
E-post: kajsa-malin.atlestam@ostra.goteborg.se

Attervall, Katarina
Ämne: Teater, Kulturmix
E-post: katarina.attervall@ostra.goteborg.se

Bengtsson, Erik
Ämne: Bas
E-post: erik.bengtsson@orgryteharlanda.goteborg.se

Bosveld, Welmoed
Ämne: Piano
E-post: welmoed.bosveld@ostra.goteborg.se

Bagewitz, Filip
Ämne: Gitarr
E-post: filip.bagewitz@ostra.goteborg.se

Cochrane Anna
Ämne: Fiol, Altfiol, El Sistema orkester
E-post: anna.cochrane@ostra.goteborg.se

Djafary Pedram
Ämne: Musikproduktion
E-Post: pedram.djafary-toodeshki@ostra.goteborg.se

Falck, Anna (vikarie)
Ämne: Bild och Form (tisdag och torsdag)
E-post:

Freij, Sebastian (Föräldraledig)
Ämne: Cello, Rytmik, Samordnare El Sistema orkester
E-post: sebastian.freij@ostra.goteborg.se

Henriksson, Helena
Ämne: Fiol, Altfiol, Musikdramachock
E-post: helena.henriksson@ostra.goteborg.se

Hjertman, Linda
Ämne: Piano, Sång och rörelse, Kör, Samordnare
E-post: linda.hjertman@ostra.goteborg.se

Holmberg, Alexandra (Vikarie)
Ämne: Bild och Form (Måndagar)
E-post: alexandra.holmberg@ostra.goteborg.se

Myberg, Henrik (vikarie)
Ämne: Drama teater
E-post: henrik.myrberg@ostra.goteborg.se

Olausson, Andrea (tjänstledig Vt 2020)
Ämne: Bild och form
E-post: andrea.olausson@angered.goteborg.se

Orrbeck, Anna-Karin
Ämne: Solosång, Kör, Piano, samordning
E-post: anna-karin.orrbeck@ostra.goteborg.se

Palm, Katarina
Ämne: Fiol, Cello, El Sistema orkester
E-post: katarina.palm@ostra.goteborg.se

Pakkho, Nasrin
Ämne: Film, Video och Animation
E-post: nasrin.pakkho@ostra.goteborg.se

Parkkonen, Ica (tjänstledig)
Ämne: Teater, Drama, Musikdramachock
E-post: ica.parkkonen@ostra.goteborg.se

Rosvall, Sofie
Ämne: Rytmik, Piano, Solosång, El Sistema kör
E-post: sofie.rosvall@ostra.goteborg.se

Skogholm Roger (förälderledig Vt 2020)
Ämne: Slagverk, Ensemble, El Sistema Orkester
E-post: roger.skogholm@ostra.goteborg.se

Skoglund, Daniel
Ämne: Gitarr, Elgitarr, Pop & Rockband
E-post: daniel.skoglund@ostra.goteborg.se

Taklimi, Sahar
Ämne: Dansmix
E-post: sahar.taklimi@ostra.goteborg.se

Wennergren, Malin
Ämne: Musikproduktion, Solosång, El Sistema kör, Sång och rörelse, Scenisk sång
E-post: malin.wennergren@ostra.goteborg.se

Wärdig-Tsoukalas, Orfeus
Ämne: Träblåsinstrument, El Sistema orkester
E-post: orfeus.wardig.tsoukalas@ostra.goteborg.se

Yew Olsson, Johanna (vikarie)
Ämne: Slagverk
E-post: johanna.yew.olsson@ostra.goteborg.se