Kulturskolan Angered

Bergion, Johannes
Ämne: Burnstein orkester, Ungdomsbiennalen
E-post: johannes.bergion@angered.goteborg.se

Brändström, Fredrik
Ämne: Piano
E-post: fredrik.brandstrom@angered.goteborg.se

Carneiro de Jesus, Jailton
Ämne: Cirkus
E-post: jailton.carneiro.de.jesus@angered.goteborg.se

Chaves de Melo, Marta
Ämne: Cirkus
E-post: marta.chaves.de.melo@angered.goteborg.se

Claesson, Sara
Ämne: Dans
E-post: sara.claesson@angered.goteborg.se

Dahlén, Markus (föräldraledig)
Ämne: Slagverk, Bas, Piano, Teknikansvarig
E-post: markus.dahlen@angered.goteborg.se

Dunder, Inger
Ämne: Tvärflöjt, El Sistema orkester
E-post: inger.dunder@angered.goteborg.se

Edvardsson, Lars
Ämne: brass el sistema
E-post: lars.edvardsson@angered.goteborg.se

Elvin, Hanna
Ämne: Teater, Drama, Kulturfunk
E-post: hanna.elvin@angered.goteborg.se

Anna Falck
Ämne: Bild och form, textil och design
E-post:


Forsman, Mikael
Ämne: Gitarr, Elgitarr, Ensemble
E-post: mikael.forsman@angered.goteborg.se

Fraenkel, David

Ämne: El Sistema, Teknikansvarig
E-post: david.fraenkel@angered.goteborg.se

Gran, Peter
Ämne: Gitarr, Elgitarr
E-post: peter.gran@angered.goteborg.se

Halvarson, Annika
Ämne: Teater och drama
E-post: annika.halvarson@angered.goteborg.se

Högstedt, Hanna
Ämne: Film
E-post:


Johanson, Mikael

Ämne: Fiol, Altfiol, Orkester, Raketen
E-post: mikael.johanson@angered.goteborg.se

Martini, Rossana

Ämne: Piano
E-post: rossana.maria.martini@angered.goteborg.se


Mårtensson, Sara
Ämne: Bild och form, Serieteckning, Foto,
E-post: sara.martensson@angered.goteborg.se

Nordlund, Johanna
Ämne: Brass el sistema
E-post: johannes.bergion@angered.goteborg.se

Olsson Yew, Johanna

Ämne: Slagverk el sistema
E-post:


Parkman, Marta
Ämne: Sång, kör
E-post:

Pedersen, Nina

Ämne: Balett, Förberedande Balett, Dans och pop, Förberedande Dans och Pop
E-post: nina.pedersen@angered.goteborg.se

Probert Rüdén, Erica
Ämne: Teater/Drama
E-post: erica.ruden@angered.goteborg.se

Rydberg, Emma
Ämne: El Sistema orkester
E-post: emma.rydberg@angered.goteborg.se

Stenlund, Martina
Ämne: Piano, Fiolorkester
E-post: martina.stenlund@angered.goteborg.se

Wong, Willy

Ämne: Saxofon, Klarinett, El sistema orkester
E-post: willy.wong@angered.goteborg.se

Zebardast, Ardeshir
Ämne: Orientaliska instrument
E-post: ardeshir.zebardast@angered.goteborg.se