Kulturskolan Västra Göteborg

Andersson, Marie
Ämne: Valthorn
E-post: marie.louise.andersson@grundskola.goteborg.se

Austern, Hanna 
Ämne: Fiol
E-post: hanna.austern@grundskola.goteborg.se

Bahari, Masoud
Ämne: Fiol, Altfiol, orkester
E-post: masoud.bahari@grundskola.goteborg.se

Björkqvist, Per
Ämne: Slagverk, drumcorps
E-post: per.bjorkqvist@grundskola.goteborg.se

Cappelen, Caroline
Ämne: Rytmik, klassverksamhet
E-post: caroline.cappelen@grundskola.goteborg.se

Garmer, Emma
Ämne: Teater, dramalek
E-post: emma.kajsa.hansdotter.garmer@grundskola.goteborg.se

Ivarsson, Annika
Ämne: Film
E-post: annika.ivarsson@grundskola.goteborg.se

Johnsson, Annette
Ämne: Action, cirkus
E-post:  annette.johnsson@grundskola.goteborg.se

Judovic, Julia
Ämne: Piano, pianorytmik, orkester
E-post: julia.judovic@grundskola.goteborg.se

John Jäderlund
Ämne: rap
E-post: John.jaderlund@grundskola.goteborg.se

Karlsson, Emma
Ämne: Teater, dramalek
E-post: emma.3.karlsson@grundskola.goteborg.se

Larsson, Marcus
Ämne: gitarr/elgitarr, elbas, ensemble
E-post:  markus.larsson@grundskola.goteborg.se

Lidén, Josefin
Ämne: kör, sceniskt kompani
E-post: josefin.liden@grundskola.goteborg.se

Lundström, Karin
Ämne: kör
E-post: karin.lundstrom@grundskola.goteborg.se

Marklund, Erika
Ämne: Flöjt.  rytmik, dans, orkester
E-post:  erika.marklund@grundskola.goteborg.se

Molander, Emelie
Ämne: Fiol
E-post: emelie.molander@grundskola.goteborg.se

Nilsson, Love
Ämne: Saxofon, klarinett, tvärflöjt, gitarr
E-post: love.2.nilsson@grundskola.goteborg.se

Pabst, Bastian
Ämne: Rockgrupp, slagverk
E-post: bastian.pabst@grundskola.goteborg.se

Pettersson, Emil
Ämne: Rytmik, slagverk
E-post: emil.pettersson@grundskola.goteborg.se

Reuter, Oskar (tjänstledig)
Ämne: Gitarr
E-post: oskar.reuter@grundskola.goteborg.se

Riseley, Adrienne
Ämne: Film, Spacet
E-post: adrienne.riseley@grundskola.goteborg.se

Rosenkvist, Erik
Ämne: Brass, keyboard, orkester
E-post: erik.rosenkvist@grundskola.goteborg.se

Sandén, Jonna 
Ämne: Jazzdans
E-post: jonna.sanden@grundskola.goteborg.se

Seyzeriat, Beatrice 
Ämne: Träblås, orkester
E-post: Beatrice.seyzeriat@grundskola.goteborg.se

Thornell, Susanne
Ämne: Bildkonst
E-post: susanne.thornell@grundskola.goteborg.se

Welander, Marie
Ämne:  Brass, orkester, kör
E-post: marie.welander@grundskola.goteborg.se

Wennerberg, Ella
Ämne: Trombon, trumpet
E.post: ella.wennerberg@grundskola.goteborg.se