Kulturskolan Östra Göteborg

Alehed, Kristoffer
Ämne: Brassinstrument (trumpet, trombon, valthorn), Orkester, Ensemble
E-post:kristoffer.alehed@grundskola.goteborg.se

Atlestam, Kajsa-Malin
Ämne: Keyboard, Djembe, Körlek
E-post: kajsa-malin.atlestam@grundskola.goteborg.se

Attervall, Katarina
Ämne: Teater
E-post: katarina.attervall@grundskola.goteborg.se

Bosveld, Welmoed
Ämne: Piano
E-post: welmoed.bosveld@grundskola.goteborg.se

Bagewitz, Filip (Föräldraledig)
Ämne: Gitarr, Elgitarr, Ensemble
E-post: filip.bagewitz@grundskola.goteborg.se

Cochrane Anna
Ämne: Fiol, Altfiol, El Sistema orkester
E-post: anna.cochrane@grundskola.gotegborg.se

de Blanche Johansson Ida
Ämne:  Dans
E-Post: ida.johansson@grundskola.goteborg.se

Djafary Pedram
Ämne: Musikproduktion
E-Post: pedram.djafary-toodeshki@grundskola.goteborg.se

Drougge, Erik 
Ämne: Fiol och Altfiol
E-post: erik.drougge@grundskola.goteborg.se

Falck, Anna 
Ämne: Bild och Form, KulturFunk
E-post: anna.2.falck@grundskola.goteborg.se

Freij, Sebastian (Föräldraledig)
Ämne: Cello, Rytmik, El Sistema orkester
E-post: sebastian.freij@grundskola.goteborg.se

Haag. Joel 
Ämne: Gitarr, Elgitarr, Ensemble
E-post: joel.haag@grundskola.goteborg.se

Henriksson, Helena
Ämne: Fiol, Altfiol, Stråkorkester
E-post: helena.henriksson@grundskola.goteborg.se

Hjertman, Linda
Ämne: Piano, KulturFUNK, Körlek, Kulturskolelots
E-post: linda.hjertman@grundskola.goteborg.se

Lundquist, Elin 
Ämne: Teater
E-post: elin.lundquist@grundskola.goteborg.se

Myrberg, Henrik
Ämne: Teater
E-post:
henrik.myrberg@grundskola.goteborg.se

Orrbeck, Anna-Karin
Ämne: Solosång, Piano
E-post: anna-karin.orrbeck@grundskola.goteborg.se

Palm, Katarina
Ämne: Rytmik, Kör, Cello, Stråkorkester
E-post: katarina.palm@grundskola.goteborg.se

Pakkho, Nasrin
Ämne: Film och Animation
E-post: nasrin.pakkho@grundskola.goteborg.se

Parkkonen, Ica (tjänstledig)
Ämne: Teater
E-post: ica.parkkonen@grundskola.goteborg.se

Rosvall, Sofie
Ämne: Rytmik, Piano, Solosång, Kör, KulturFUNK
E-post: sofie.rosvall@grundskola.goteborg.se

Skogholm Roger
Ämne: Slagverk, Ensemble, Orkester
E-post: roger.skogholm@grundskola.goteborg.se

Skoglund, Daniel
Ämne: Gitarr, Elgitarr, Rock
E-post: daniel.skoglund@grundskola.goteborg.se

Taklimi, Sahar
Ämne: Dans
E-post: sahar.taklimi@grundskola.goteborg.se

Wennergren, Malin
Ämne: Musikproduktion, Solosång
E-post: malin.wennergren@grundskola.goteborg.se

Wärdig-Tsoukalas, Orfeus
Ämne: Träblåsinstrument (flöjt, klarinett, saxofon), El Sistema orkester
E-post: orfeus.wardig.tsoukalas@grundskola.goteborg.se