Kulturskolan Örgryte-Härlanda

Andersson, Charlotte
Ämne: Altfiol, Fiol, Stråkorkester
E-post: charlotte.2.andersson@grundskola.goteborg.se

Andersson, Tobias
Ämne: Fiol, Stråkorkester, Musikalisk fördjupningskurs
E-post: tobias.2.andersson@grundskola.goteborg.se

Bengtsson, Erik
Ämne: Elbas, Kontrabas, Stråkorkester
E-post: erik.bengtsson@grundskola.goteborg.se

Berglez, Veronika
Ämne: Dans
E-post: veronika.berglez@grundskola.goteborg.se

Hall, Andreas
Ämne: Klarinett, Saxofon, Orkester, Musikalisk fördjupningskurs
E-post: andreas.hall@grundskola.goteborg.se

Hammarberg, Hedvig
Ämne: Färg och Form, Keramik
E-post: hedvig.hammarberg@grundskola.goteborg.se

Hamrå, Fredrik
Ämne: El sistema, Slagverk
E-post: fredrik.hamra@grundskola.goteborg.se

Holst, Eleonor
Ämne: Animerad film, Film, Färg och form
E-post: eleonor.holst@grundskola.goteborg.se

Håkanson, Hanna
Ämne: Teater/Drama, Dramalek
E-post: hanna.hakanson@grundskola.goteborg.se

Håkansson, Henrik
Ämne: Gitarr
E-post: henrik.hakansson@grundskola.goteborg.se

Jacobson, Rupert
Ämne: Piano
E-post: rupert.jacobson@grundskola.goteborg.se

Kurzawa, Fredrik
Ämne: Gitarr, Digitalt musikskapande
E-post: fredrik.kurzawa@grundskola.goteborg.se

Larsson, Lina
Ämne: Sång, Kör
E-post: lina.2.larsson@grundskola.goteborg.se

Liftig, Josefine
Ämne: Tvärflöjt, Piano, Raketen (världsmusikprojekt), Blåsorkester
E-post: josefine.liftig@grundskola.goteborg.se

Lillberg, Martin
Ämne: Slagverk, Slagverksensemble, Orkester
E-post: martin.lillberg@grundskola.goteborg.se

Lindgård, Kristina
Ämne: Cello, Stråkorkester
E-post: kristina.lindgard@grundskola.goteborg.se

MacGregor, Henrik
Ämne: Fiol, Stråkorkester
E-post: henrik.macgregor@grundskola.goteborg.se

Marmander, Karin
Ämne: El sistema
E-post: karin.marmander@grundskola.goteborg.se

Möllesjö, Maria
Ämne: Fagott
E-post: maria.mollesjo@grundskola.goteborg.se

Persson, Kristina
Ämne: Kör, El Sistema, Piano
E-post: kristina.2.persson@grundskola.goteborg.se

Pontén, Thomas
Ämne: Gitarr, Elgitarr, Funktionsinriktad musikterapi (FMT)
E-post: thomas.ponten@grundskola.goteborg.se

Rosberg, Margareta
Ämne: Sång
E-post: margareta.rosberg@grundskola.goteborg.se

Sahlin, Moa
Ämne: Dansmix, Hiphop, Modern/Nutida dans, Improvisation och komposition i dans, Jazzdans
E-post: moa.sahlin@grundskola.goteborg.se

Salas, Sebastian
Ämne: Gitarr
E-post: sebastian.salas@grundskola.goteborg.se

Sterkens Ekström, Jenny
Ämne: Teater/Drama, Dramalek
E-post: jenny.ekstrom@grundskola.goteborg.se

Stighäll, Daniel
Ämne: Trumpet, Trombon, Baryton, Tuba, Valthorn, Blåsorkester
E-post: daniel.stighall@grundskola.goteborg.se

Åslund, Niklas
Ämne: Trumpet, Trombon, Baryton, Tuba, Valthorn, Blåsorkester
E-post: niklas.aslund@grundskola.goteborg.se