Kulturskolan Askim-Frölunda-Högsbo

Ambrus, David
Ämne: klassorkester, blås

Andersson, Marie
Ämne: Valthorn
E-post: marie.louise.andersson@grundskola.goteborg.se

Björkqvist, Per
Ämne: Slagverk, Drumcorps, Got Motion
E-post: per.bjorkqvist@grundskola.goteborg.se

Bringevik, Karl
Ämne: Drama/teater, KulturFUNK/teater
E-post: karl.bringevik@grundskola.goteborg.se

Falck, Kristina
Ämne: Keramik
E-post: kristina.falck@grundskola.goteborg.se

Figueredo, Katia
Ämne: Dans, Rytmik
E-post: katia.figueredo.de.moura@grundskola.goteborg.se

Fransson, Charlotte
Ämne: tvärflöjt
E-post: charlotte.fransson@grundskola.goteborg.se

Giorgo, Christina
Ämne: Bildkonst
E-post: christina.giorgi@grundskola.goteborg.se

Holmedal, Ida
Ämne: Öppen ateljé
E-post: ida.holmedal@grundskola.goteborg.se

Janlert, Nadja
Ämne: Fiol, Rytmik, orkester, klassorkester
E:post: nadja.janlert@grundskola.goteborg.se

Johansson, Malin
Ämne: Drama
E-post: malin.3.johansson@grundskola.goteborg.se

Johansson, Åsa
Ämne: Fiol
E-post: asa.b.johansson@grundskola.goteborg.se

Keczan, Anastasia
Ämne: Träblås (vik)
E-post: anastasia.keczan@grundskola.goteborg.se

Kregner, Öystein
Ämne: klassorkester, blås

Lalanne, Caroline
Ämne: Oboe

Larsson, Reine
Ämne: gitarr
E-post: reine.larsson@grundskola.goteborg.se

Marberg, Robert
Ämne: Fiol, orkester, klassorkester
E-post: robert.marberg@grundskola.goteborg.se

Mälarborn, Frida Hoshino
Ämne: Öppen ateljé, Verksamhetsutvecklare
E-post: frida.malarborn.hoshino@grundskola.goteborg.se

Nilsson, Alexandra 
Ämne: cello (vik)

Nilsson, Anders
Ämne: Drama
E-post: anders.2.nilsson@grundskola.goteborg.se

Osbeck, Michael
Ämne: Drumcorps
E-post: michael.osbeck@grundskola.goteborg.se

Osbeck, Rasmus
Ämne: Slagverk
E-post: rasmus.osbeck@grundskola.goteborg.se

Queiroz, Andressa
Ämne: Kör, sång, piano
E-post: andressa.queiroz@grundskola.goteborg.se

Sjöström, Thomas
Ämne: Piano
E-post: thomas.sjostrom@grundskola.goteborg.se

Streijffert, Annika
Ämne: Cello, orkester, klassorkester
E-post: annika.streijffert@grundskola.goteborg.se

Welander, Marie
Ämne: kör
E-post: marie.welander@grundskola.goteborg.se

Westin, Samuel
Ämne: Saxofon, klarinett, orkester, rytmik, klassorkester
E-post: samuel.westin@grundskola.goteborg.se

Wästlund, Karin
Ämne: Kommunikation, bildkonst
E-post: karin.wastlund@grundskola.goteborg.se

Ydremark, Per
Ämne: Klarinett, saxofon, blockflöjt, orkester, klassorkester (tjänstledig HT 21)
E-post: per.ydremark@grundskola.goteborg.se

Yngvesson, David
Ämne: Klassorkester blås, trombon, trumpet, tuba
E-post: david.yngvesson@grundskola.goteborg.se

Zirk, Lena
Ämne: Keyboard, rytmik, kör
E-post: lena.zirk@grundskola.goteborg.se

Zovic Linell, Markus
Ämne: Piano, keyboard (tjänstledig HT 21)
E-post: markus.zovic@grundskola.goteborg.se