Kulturskolan Angered

Bergion, Johannes
Ämne: El sistema, Cello
E-post: johannes.bergion@grundskola.goteborg.se

Carneiro de Jesus, Jailton

Ämne: Cirkus
E-post: jailton.carneiro.de.jesus@grundskola.goteborg.se

Chaves de Melo, Marta
Ämne: Cirkus
E-post: marta.chaves.de.melo@grundskola.goteborg.se

Dahlén, Markus

Ämne: Slagverk, Bas, Teknikansvarig
E-post: markus.dahlen@grundskola.goteborg.se

Dunder, Inger
Ämne: Tvärflöjt, El Sistema orkester
E-post:  inger.dunder@grundskola.goteborg.se

Elvin, Hanna

Ämne: Teater, Drama, Kulturfunk
E-post: hanna.elvin@grundskola.goteborg.se

Forsman, Mikael
Ämne: Gitarr, Elgitarr, Ensemble
E-post: mikael.forsman@grundskola.goteborg.se

Fraenkel, David
Ämne:  El Sistema, Trumpet, Trombon, Teknikansvarig
E-post: david.fraenkel@grundskola.goteborg.se

Gran, Peter
Ämne: Gitarr, Elgitarr
E-post: peter.gran@grundskola.goteborg.se

Högstedt, Hanna

Ämne: Film
E-post: hanna.hogstedt@grundskola.goteborg.se 

Johanson, Mikael
Ämne: Fiol, Altfiol, Orkester
E-post: mikael.johanson@grundskola.goteborg.se

Larsson, Jenny
Ämne: Klassisk balett, dansmix, streetdance
E-post:

Mårtensson, Sara 
Ämne: Bild och form, Serieteckning, Foto
E-post: sara.martensson@grundskola.goteborg.se

Namroud, Julian
Ämne: Hiphop, Dansimprovisation
E-post: julian.narmoud@grundskola.goteborg.se

Olsson Yew, Johanna
Ämne: Slagverk El sistema
E-post: johanna.yew.olsson@grundskola.goteborg.se

Pedersen, Nina
Ämne: Klassisk balett, Dansmix
E-post: nina.pedersen@grundskola.goteborg.se

Philipson Hvistendahl, Helena
Ämne: Sång, Kör
E-post: helena.philipson@grundskola.goteborg.se

Ribbing, Christina
Ämne: Bild och form, Serieteckning och illustration
E-post: christina.ribbing@grundskola.goteborg.se

Rydberg, Emma
Ämne: Samordnare El Sistema, Rytmik
E-post: emma.rydberg@grundskola.goteborg.se

Sanker, Ewa
Ämne: Teater och drama
E-post: ewa.sanker@grundskola.goteborg.se

Stenlund, Martina
Ämne: Piano, Fiolorkester
E-post: martina.stenlund@grundskola.goteborg.se

Wong, Willy
Ämne: Saxofon, Klarinett, El sistema orkester
E-post: willy.wong@grundskola.goteborg.se

Zebardast, Ardeshir
Ämne: Orientaliska instrument
E-post: ardeshir.zebardast@grundskola.goteborg.se