Kulturskolan Angered

Bergion, Johannes
Ämne: Burnstein orkester, Ungdomsbiennalen
E-post: johannes.bergion@grundskola.goteborg.se

Carneiro de Jesus, Jailton

Ämne: Cirkus
E-post: jailton.carneiro.de.jesus@grundskola.goteborg.se

Chaves de Melo, Marta
Ämne: Cirkus
E-post: marta.chaves.de.melo@grundskola.goteborg.se

Claesson, Sara
Ämne: Dans
E-post: sara.claesson@grundskola.goteborg.se

Dahlén, Markus (föräldraledig)
Ämne: Slagverk, Bas, Piano, Teknikansvarig
E-post: markus.dahlen@grundskola.goteborg.se

Dunder, Inger
Ämne: Tvärflöjt, El Sistema orkester
E-post:  inger.dunder@grundskola.goteborg.se

Edvardsson, Lars
Ämne: brass el sistema
E-post: lars.edvardsson@grundskola.goteborg.se

Elvin, Hanna
Ämne: Teater, Drama, Kulturfunk
E-post: hanna.elvin@grundskola.goteborg.se

Forsman, Mikael
Ämne: Gitarr, Elgitarr, Ensemble
E-post: mikael.forsman@grundskola.goteborg.se

Fraenkel, David
Ämne:  El Sistema, Teknikansvarig
E-post: david.fraenkel@grundskola.goteborg.se

Gran, Peter
Ämne: Gitarr, Elgitarr
E-post: peter.gran@grundskola.goteborg.se

Halvarson, Annika
Ämne: Teater och drama
E-post: annika.halvarson@grundskola.goteborg.se

Högstedt, Hanna
Ämne: Film
E-post: hanna.hogstedt@grundskola.goteborg.se 

Johanson, Mikael
Ämne: Fiol, Altfiol, Orkester, Raketen
E-post: mikael.johanson@grundskola.goteborg.se

Mårtensson, Sara

Ämne: Bild och form, Serieteckning, Foto
E-post: sara.martensson@grundskola.goteborg.se

Olsson Yew, Johanna

Ämne: Slagverk El sistema

E-post: johanna.jew.olsson@grundskola.goteborg.se 

Pedersen, Nina
Ämne: Balett, Förberedande Balett, Dans och pop, Förberedande Dans och Pop
E-post: nina.pedersen@grundskola.goteborg.se

Probert Rüdén, Erica
Ämne: Teater/Drama
E-post: erica.ruden@grundskola.goteborg.se

Rydberg, Emma
Ämne: El Sistema orkester
E-post: emma.rydberg@grundskola.goteborg.se

Stenlund, Martina
Ämne: Piano, Fiolorkester
E-post: martina.stenlund@grundskola.goteborg.se

Wong, Willy
Ämne: Saxofon, Klarinett, El sistema orkester
E-post: willy.wong@grundskola.goteborg.se

Zebardast, Ardeshir
Ämne: Orientaliska instrument
E-post: ardeshir.zebardast@grundskola.goteborg.se