Administration och service

Så här kontaktar du vår administration.

Norra byggnaden
Expedition

Administration

ES Musik, IMA. Hemsidan, marknadsföringsmaterial, Veckoblad, CSN.
Maria E Johansson 031-3670603
maria.e.johansson@educ.goteborg.se

NA, IMS. Nationella prov, arkivet.
Barbro Hesslegård 031-3670604
barbro.hesslegard@educ.goteborg.se

SA, IB. Stipendier, telefoni, prövningar.
Maria Sommer 031-3670612
maria.sommer@educ.goteborg.se

EK, HA. Vikarieanskaffning, Hjärntorget.
Mandy Sundborg 031-367 06 05
mandy.sundborg@educ.goteborg.se

Samordnare, Schemaläggning
Kaami Tondkar 031-3670614
kaami.tondkar@educ.goteborg.se
​Feridon Faily 031-3670614, 0739-10 2772
feridon.faily@educ.goteborg.se

Personaladministratör
Jessica Lidén 031-367 07 09
jessica.liden@educ.goteborg.se

Vaktmästare
Christian Ivarsson 0722-112083, 031-3670615

Servicechef norra och södra byggnaden
Annika Tegstad 0736-662316
annika.tegstad@educ.goteborg.se

Södra byggnaden

IB Coordinator
James Du Priest 070-540 48 44
james.du.priest@educ.goteborg.se

Vaktmästare
031-3670617, 0702-14 78 45

Samordnare - Lokalvård
Sonja Hebestreit, Winab 072-361 13 91

Kökschef
Helena Östberg 070-773 93 04

IT-avdelningen södra NB
Mattias Iversen 0705-330613
Öppettider:
Måndag samt tisdag 09:00-11:00 samt 13:00-14:00
Onsdag 10:00-11:00 samt 13:00-15:00
Torsdag 13:00-15:00
Fredag 09:00-11:00