Administration och kommunikation

Här hittar du kontaktinformation till de som jobbar med administration, ledning och kommunikation på Center för skolutveckling.

Verksamhetschef

Jan Mellgren
Verksamhetschef
Telefon: 031-367 04 01
Mobil: 076-103 34 04
E-post: jan.mellgren@educ.goteborg.se

Administration

Berit Wallsten
Koordinator
Telefon: 031-367 04 00
Mobil: 070-318 15 74
E-post: berit.wallsten@educ.goteborg.se

Kommunikation

Katarina Gunnarsson Strandberg
Kommunikation
Telefon: 031-367 04 30
Mobil: 072-856 52 89
E-post: katarina.gunnarsson.strandberg@educ.goteborg.se

Cecilia Fors
Kommunikation, Pedagog Göteborg
Telefon: 031-367 04 32
Mobil: 073-666 23 92
E-post: cecilia.fors@educ.goteborg.se

Maria Eriksson
Digitalisering och IKT, kommunikation, Pedagog Göteborg
Telefon: 031-367 04 20
Mobil: 076-770 89 84
E-post: maria.a.eriksson@educ.goteborg.se

Pedagog Göteborg

Pernilla Lorentzson
Pedagog Göteborg
Telefon: 031-367 04 06
Mobil: 070-761 23 02
E-post: pernilla.lorentzson@educ.goteborg.se

Hanna Sandgren
Pedagog Göteborg
Telefon: 031-367 04 29
Mobil: 072-856 52 88
E-post: hanna.sandgren@educ.goteborg.se