Bräckegymnasiets elevservice

Här kommer du i kontakt med oss i elevservice.

Skolvärdar

Dragica Valjevac 
Bräckegymnasiet Bygg-och anläggningsprogrammet
Hus Najaden och Tessin,
Tel. 072-579 44 70
dragica.valjevac@educ.goteborg.se

Dragica finns på plats varje dag mellan 7:30-16. 


Ajsa Dzeko
Skolassistent
Tel: 072-554 30 67
ajsa.dzeko@educ.goteborg.se

Harman Amin
Skolvärd
Tel: 072-856 54 45
harman.amin@educ.goteborg.se

Henrik Björck Wigartz
Lärarassistent
Tel: 072-146 23 85

henrik.wigartz@educ.goteborg.se

Ida Hogedal
Elevassistent
Tel:
 

ida.hogedal@educ.goteborg.se

Max Nilsson
Resurspedagog
Tel: 072-143 19 67
max.nilsson@educ.goteborg.se

Peter Malmstedt
Elevassistent
Tel: 070-250 30 53
peter.malmstedt@educ.goteborg.se