Bräckegymnasiets skolservice

Här hittar du kontaktuppgifter till Bräckegymnasiets skolservicepersonal.

Vaktmästare

Ermal Kodra
Hus Najaden, Tessin och Santos
Tel. 070-356 93 66
ermal.kodra@educ.goteborg.se


Skolvärdar

Dragica Valjevac 
Hus Najaden och Tessin,
Tel. 072-579 44 70
dragica.valjevac@educ.goteborg.se

Dragica finns på plats varje dag mellan 7:30-16. 

Ebrima Jallow
skolvärd Santos
Tel. 076-723 08 47
ebrima.jallow@educ.goteborg.se


Städpersonal

Keti Angelovska
Lokalvårdare Hus Tessin
tel. 070-288 97 45
keti.angelovska@educ.goteborg.se

Monica Gunnarsson
Städledare, Hus Najaden
Tel. 070-354 15 06
monica.gunnarsson@educ.goteborg.se

Gedion Zemichael
Lokalvårdare hus Tessin
Tel. 072-856 56 35
gedion.zemichael@educ.goteborg.se

Griselda Silva Nunez 
Lokalvårdare hus Santos
Tel. 072-856 77 71
griselda.andersson@educ.goteborg.se