Lärare

Vi som jobbar på en skola kan ibland vara svåra att nå. Skicka gärna ett mail eller hör av dig via Hjärntorget så hör vi av oss!

Ida Aspviken
Lärare engelska och spanska.
ida.aspviken@educ.goteborg.se
072-2557597

Johan Bellman
Lärare i Fysik och matematik
johan.bellman@educ.goteborg.se
072-8567560

Magnus Bring
Lärare i idrott & hälsa, idrottsspecialisering, samhällskunskap och sociologi.
magnus.bring@educ.goteborg.se
072-2558246

Alexandra Davidsson
Ledarskap & organisation, psykologi och svenska.
alexandra.davidsson@educ.goteborg.se
072-2557834

David Delagdo Orantes
Teknik och matematik
david.delgado@educ.goteborg.se
072-8567559

Desirée Edeskär
Engelska och religionskunskap.
desiree.edeskär@educ.goteborg.se
076-5668742

Anton Fahlgren
Samhällskunskap och historia.
​anton.fahlgren@educ.goteborg.se
072-2558335

Karl Fridjonsson
Matematik och teknik.
Karl.fridjonsson@educ.goteborg.se
072-2557247

Frank Hjortberg
Svenska, samhällskunskap och historia
frank.hjortberg@educ.goteborg.se
070-3769804

Annelie Jansson
Engelska och svenska.
annelie.jansson@educ.goteborg.se
070-1667073

Niclas Karlén
Filosofi, idrottsspecialisering och samhällskunskap.
niclas.karlen@educ.goteborg.se

Anna Lyckner
Kommunikation, historia, ledarskap & organisation och pedagogiskt ledarskap.
anna.lyckner@educ.goteborg.se
072-2557065

Henric Ramåker
Fysik och matematik
henric.ramaker@educ.goteborg.se
070-7741790

Robin Rudelius
Idrott & hälsa, sociologi och naturguidning.
robin.rudelius@educ.goteborg.se
0703-977568

Mikael Stanggren
Naturkunskap och Idrott & hälsa.
mikael.stanggren@educ.goteborg.se
073-9102447

Maurits Hjerpe
Historia, samhällskunskap och svenska
maurits.hjerpe@educ.goteborg.se
079-062 51 01

Jonas Gustafsson
Kemi
jonas.gustafsson@educ.goteborg.se
072-856 53 32