Administration & Service

Här hittar du kontaktuppgifter till vår administrativa personal.

”På grund av rådande situation med Corona och Covid-19 kan handläggningstiden på expeditionen nu komma att vara lite längre. Det kan t.ex ta några dagar extra att få kopia på sina betyg.”


Servicechef
Sladjana Simic
031-367 17 14
sladjana.simic@educ.goteborg.se

Personaladministratör
Sara Liljegren
031-367 05 04
sara.liljegren@educ.goteborg.se

Elevadministratör
Margret Jonsson
031-367 1713
margret.jonsson@educ.goteborg.se

Ekonomiadministratör
Maria Arnelius
031-367 17 12
maria.arnelius@educ.goteborg.se

Utbildningsledare/Information-Hemsida
Elisabeth Zander
0736-660980
elisabeth.zander@educ.goteborg.se

Utbildningsledare/Schema
Marianne Hellqvist
0707-532476
marianne.hellqvist@educ.goteborg.se

Studie- och yrkesvägledare
Paula Daniella Arán
paula.daniella.aran@educ.goteborg.se
031-367 30 48 | 073-069 45 48.


Tekniker/Vaktmästare
Ronny Karlsson
0705-770073
ronny.karlsson@educ.goteborg.se