Adelöf, Ulla
Förstelärare
Geografi, Historia, Religionskunskap
Tel: 072-554 37 47
ulla.adelof@educ.goteborg.se

 

Andersson, Carin
Biologi
Tel: 072-856 77 14
carin.andersson@educ.goteborg.se

 

Andersson, Mikael
Fysik, Matematik
Tel: 072-554 37 05
mikael.g.andersson@educ.goteborg.se

 

Anelind, Therése
Religion, Samhällskunskap
Tel: 072-554 37 37
therese.anelind@educ.goteborg.se

 

Aronsson, Niklas
Matematik
Tel: 072-856 77 19
niklas.aronsson@educ.goteborg.se

 

Bannov, Serguei
Idrott och hälsa
Tel: 070-584 15 69
serguei.bannov@educ.goteborg.se

 

Bergman, Daniel
Historia, Religion
Tel: 072-554 37 11
daniel.bergman@educ.goteborg.se

 

Björnheden, Anna
Svenska, Svenska som andraspråk
Tel: 072- 554 37 17
anna.bjornheden@educ.goteborg.se

 

Bohman, Svante
Förstelärare
Fysik, Matematik
Tel: 072-537 57 39
svante.bohman@educ.goteborg.se

 

Bäckström, Linda
Spanska, Engelska
Tel:072-554 37 51
linda.backstrom@educ.goteborg.se

 

Christensen, Annette
Engelska
072-554 37 02
annette.christensen@educ.goteborg.se

 

Claesson, Steve
Engelska, Svenska
Tel: 072-554 37 04
steve.claesson@educ.goteborg.se

 

Colmsjö, Håkan
Engelska, Svenska
Tel: 072-554 37 09
hakan.colmsjo@educ.goteborg.se

 

Cottingham, Gunnlaug
IKT-pedagog, Engelska, Svenska
Tel: 072-221 01 37
gunnlaug.cottingham@educ.goteborg.se

 

Dabolins, Sanna
Idrott, Svenska
Tel: 072-856 77 16
sanna.dabolins@educ.goteborg.se

 

Ek, Annelie
Förstelärare
Svenska
Tel: 072-585 38 33
annelie.ek@educ.goteborg.se

 

Ekberg, Bengt
Historia, Samhällskunskap
Tel: 072-554 37 42
bengt.ekberg@educ.goteborg.se

 

Ekström, Jessica
Design, Franska
Tel: 072-554 37 18
jessica.andersson@educ.goteborg.se

 

Eriksson, Lotta
Engelska, Spanska
Tel: 072-554 37 24
lotta.eriksson@educ.goteborg.se

 

Fredholm, Monika
Biologi, Kemi, Naturkunskap
Tel: 072-218 23 16
monika.fredholm@educ.goteborg.se

 

Gustafsson, Christoffer
Idrott och hälsa
Tel: 076-138 64 35
christoffer.gustafsson@educ.goteborg.se

 

Hall, Tony
Samhällskunskap
Tel: 076-141 16 05
tony.hall@educ.goteborg.se

 

Hankers, Karin
Historia, Religionskunskap
Tel: 072-554 37 45
karin.hankers@educ.goteborg.se

 

Hanstorp, Karl
Matematik
Tel: 072-554 37 03
karl.hanstorp@educ.goteborg.se

 

Hjelmgren, Oscar
Design, Svenska
Tel: 072-554 37 08
oscar.hjelmgren@educ,goteborg.se

 

Hjertén, Finn
Fysik, Matematik
Tel: 072-554 37 20
finn.hjerten@educ.goteborg.se

 

Holgersson, Hjalmar
Historia, Samhällskunskap
Tel: 072-856 77 18
hjalmar.holgersson@educ.goteborg.se

 

Hultenmo, Andreas
Engelska, Mental träning
Tel: 070-395 15 60
andreas.hultenmo@educ.goteborg.se

 

Hörbeck, Sven
Fysik, Matematik
Tel: 072-554 37 27
sven.horbeck@educ.goteborg.se

 

Höynä, Jane
Förstelärare
Entreprenörskap, Företagsekonomi, Matematik, Redovisning
Tel: 072-554 37 33
jane.hoyna@educ.goteborg.se

 

Johansson, Björn
Förstelärare
Fysik, Matematik
Tel: 072-554 37 52
bjorn.johansson@educ.goteborg.se

 

Kratz, Victoria
Förstelärare
Musik, Svenska
Tel: 072-554 37 15
victoria.kratz@educ.goteborg.se

 

Källén, Stina
Biologi, Naturkunskap
Tel: 072-856 77 17
stina.kallen@educ.goteborg.se

 

Larsson, Fredrik
Filosofi, Samhällskunskap
Tel: 072-554 37 01
fredrik.larsson@educ.goteborg.se

 

Larsson, Stefan
Företagsekonomi, Privatjuridik
Tel: 072- 856 77 15
stefan.2.larsson@educ.goteborg.se

 

Ledin, Carin
Engelska, Svenska
Tel: 072-560 83 68
carin.ledin@educ.goteborg.se

 

Limeta, Rossana
Religion, Svenska
Tel: 072-554 37 35
rossana.limeta@educ.goteborg.se

 

Lindquist, Rebecca
Svenska
Tel: 072-554 37 30
rebecca.lindquist@educ.goteborg.se

 

Lundqvist, Johan
Internationell ekonomi, Samhällskunskap
Tel: 072-554 37 44
johan.lundqvist@educ.goteborg.se

 

Lundström, Bengt
Samhällskunskap, Tyska
Tel: 072-554 37 12
bengt.lundstrom@educ.goteborg.se

 

Nerman, Annmari
Internationella relationer, Psykologi, Samhällskunskap, Sociologi
Tel: 072-554 37 49
annmari.nerman@educ.goteborg.se

 

Nordqvist, Anna
Kemi, Matematik, Naturkunskap
Tel: 072-554 37 40
anna.nordqvist@educ.goteborg.se

 

Norell, Elisabeth
Franska, Svenska
Tel: 073-329 62 42
elisabeth.norell@educ.goteborg.se

 

Olsson, Anna Maria
Engelska, Franska
Tel: 072-554 37 41
anna.maria.olsson@educ.goteborg.se

 

Palmeborn, Mats
Förstelärare
Kemi, Naturkunskap
Tel: 072-554 37 29
mats.palmeborn@educ.goteborg.se

 

Pantzar, Martina
Lektor
Biologi, Bioteknik, Kemi, Naturkunskap
Tel: 072-554 37 19
martina.pantzar@educ.goteborg.se

 

Petersson, Hans
Geografi, Samhällskunskap
Tel: 073-388 33 54
hans.petersson@educ.goteborg.se

 

Pilqvist, Berit
Kemi, Matematik
Tel: 072-514 03 14
berit.pilqvist@educ.goteborg.se

 

Plavsich, Michelle
Engelska, Svenska
Tel: 072-554 37 34
michelle.plavsich@educ.goteborg.se

 

Reinsjö, Amanda
CAD, Konstruktion, Teknik
Tel: 072-560 23 95
amanda.reinsjo@educ.goteborg.se

 

Samnell, Desirée
Spanska, Svenska
Tel: 072-514 02 12
desiree.samnell@educ.goteborg.se

 

Schneider, Lars-Åke
Fysik, Matematik
Tel: 072-554 37 26
lars-ake.schneider@educ.goteborg.se

 

Sundén, Ulla
Affärsjuridik, Företagsekonomi, Marknadsföring, Privatjuridik
Tel: 070-820 36 44
ulla.sunden@educ.goteborg.se

 

Svensson, Anders
Fysik, Matematik, Programmering
Tel: 072-554 37 39
anders.o.svensson@educ.goteborg.se

 

Svensson, Katarina
Förstelärare
CAD, Konstruktion, Teknikutveckling
Tel: 072-554 37 22
katarina.svensson@educ.goteborg.se

 

Thelin, Marie
Engelska, Spanska
Tel: 072-554 37 21
marie.thelin@educ.goteborg.se

 

Thorssell, Johan
Fysik, Matematik
Tel: 072-554 37 10
johan.thorssell@educ.goteborg.se

 

Tropp, Malin
Företagsekonomi
Tel: 072-554 37 38
malin.tropp@educ.goteborg.se

 

Wahlén, Ulrica
Fysik, Matematik
Tel: 072-514 03 66
ulrica.wahlen@educ.goteborg.se

 

Werner, Susanne
Fysik, Matematik
Tel: 072-210 48 30
susanne.werner@educ.goteborg.se

 

Wilzén Eriksson, Susanne
Förstelärare
Engelska, Tyska
Tel: 072-554 37 06
susanne.wilzen.eriksson@educ.goteborg.se