Kulturskolan Östra Göteborg

Atlestam, Kajsa-Malin
Ämne: Keyboard, Djembe, Rytmik, Berättande
E-post: kajsa-malin.atlestam@ostra.goteborg.se

Attervall, Katarina
Ämne: Teater, Kulturmix
E-post: katarina.attervall@ostra.goteborg.se

Bosveld, Welmoed
Ämne: Piano
E-post: welmoed.bosveld@ostra.goteborg.se

Cochrane, Anna
Ämne: Fiol, Altfiol, El Sistema orkester
E-post: anna.cochrane@ostra.goteborg.se

Freij, Sebastian
Ämne: Cello, El Sistema orkester
E-post: sebastian.freij@ostra.goteborg.se

Hagen, Joel
Ämne: Träblåsinstrument, El Sistema orkester
E-post: joel.hagen@ostra.goteborg.se

Henriksson, Helena
Ämne: Fiol, Altfiol, Musikdramachock
E-post: helena.henriksson@ostra.goteborg.se

Hjertman, Linda
Ämne: Piano, Sång och rörelse och kör
E-post: linda.hjertman@ostra.goteborg.se

Indebetou, Michael
Ämne: Gitarr
E-post: michael.indebetou@ostra.goteborg.se

Karlsson, Jonas
Ämne: Brassinstrument, El Sistema orkester
E-post: jonas.karlsson@ostra.goteborg.se

Nilsson, Christian
Ämne: Slagverk, El Sistema orkester
E-post: christian.nilsson@ostra.goteborg.se

Olausson, Andrea
Ämne: Bild och form
E-post: andrea.olausson@angered.goteborg.se

Orrbeck, Anna-Karin
Ämne: Solosång, Kör, Piano, samordning
E-post: anna-karin.orrbeck@ostra.goteborg.se

Palm, Katarina
Ämne: Fiol, Cello, El Sistema orkester
E-post: katarina.palm@ostra.goteborg.se

Pakkho, Nasrin
Ämne: Film, Video och Animation
E-post: nasrin.pakkho@ostra.goteborg.se

Parkkonen, Ica
Ämne: Teater, Drama, Musikdramachock
E-post: ica.parkkonen@ostra.goteborg.se

Rosvall, Sofie
Ämne: Rytmik, Piano, Solosång, El Sistema kör
E-post: sofie.rosvall@ostra.goteborg.se

Sahlin Therese
Ämne: Samordnare, Dansmix
E-post: therese.sahlin@ostra.goteborg.se

Skogholm Roger
Ämne: Slagverk
E-post: roger.skogholm@ostra.goteborg.se

Skoglund, Daniel
Ämne: Gitarr, Elgitarr, Pop & Rockband
E-post: daniel.skoglund@ostra.goteborg.se

Sundin, Peter
Ämne: Gitarr, Elgitarr
E-post: peter.sundin@ostra.goteborg.se

Taklimi, Sahar
Ämne: Dansmix
E-post: sahar.taklimi@ostra.goteborg.se

Thelin, Johan
Ämne: Elbas, Kontrabas, Musikproduktion
E-post: johan.thelin@ostra.goteborg.se

Wennergren, Malin
Ämne: Musikproduktion, Solosång, El Sistema kör, Sång och rörelse, Scenisk sång
E-post: malin.wennergren@ostra.goteborg.se

Wärdig-Tsoukalas, Orfeus
Ämne: Träblåsinstrument, El Sistema orkester
E-post: orfeus.wardig.tsoukalas@ostra.goteborg.se