Kulturskolan Angered

Andersson, Charlotte
Ämne: El Sistema
E-post: charlotte.andersson@angered.goteborg.se

Augustsson, Kerstin
Ämne: Drama/teater, Skolverksamhet
E-post: kerstin.augustsson@angered.goteborg.se

Bagewitz, Filip
Ämne: Klassundervisning
E-post: filip.bagewitz@angered.goteborg.se

Bengtsson, Johan
Ämne: El Sistema, kontrabas
E-post. johan.bengtsson@majornalinne.goteborg.se

Bergion, Johannes
Ämne: Cello, El Sistema orkester
E-post: johannes.bergion@angered.goteborg.se

Brändström, Fredrik
Ämne: Piano, Musikverkstán
E-post: fredrik.brandstrom@angered.goteborg.se

Bröns, Martin 
Ämne: Film
E-post: martin.brons@angered.goteborg.se

Carneiro de Jesus, Jailton
Ämne: Cirkus
E-post: jailton.carneiro.de.jesus@angered.goteborg.se

Chaves de Melo, Marta
Ämne: Cirkus

Claesson, Sara
Ämne: Dans
E-post: sara.claesson@angered.goteborg.se

Dahlén, Markus 
Ämne: Slagverk, Bas
E-post: markus.dahlen@angered.goteborg.se

Dunder, Inger
Ämne: Tvärflöjt, El Sistema orkester
E-post: inger.dunder@angered.goteborg.se

Elfving, Jens
Ämne: El Sistema
E-post: jens.elfving@majornalinne.goteborg.se

Elvin, Hanna
Ämne: Text och låtskrivarverkstan, Skolverksamhet, Bild och berättande, Drama, Mobila Kulturskolan
E-post: hanna.elvin@angered.goteborg.se

Forsman, Mikael 
Ämne: Gitarr, Elgitarr, Ensemble
E-post: mikael.forsman@angered.goteborg.se

Fraenkel, David
Ämne: Trombon, Trumpet, El sistema Orkester
E-post: david.fraenkel@angered.goteborg.se

Fräki, Maria
Ämne: Skolverksamhet, Dans
E-post: maria.fraki@angered.goteborg.se

Gayatri Ekedahl, Marie
Ämne: Bild
E-post: marie.ekedahl@angered.goteborg.se

Gran Peter
Ämne: Gitarr, Elgitarr, Elbas
E-post: peter.gran@angered.goteborg.se

Halvarson, Annika (tjänstledig) 
Ämne: Teater och drama, Rytmik och sagodrama, Kulturmix, Bild och berättande
E-post: annika.halvarson@angered.goteborg.se

Hedborg, Teresa 
Ämne: El sistema-förskolan
E-post: teresa.hedborg@angered.goteborg.se

Hjortstam, Klas
Ämne: Piano, El Sistema, Slagverk
E-post: klas.hjortstam@angered.goteborg.se

Johanson, Mikael 
Ämne: Fiol, Altfiol, Orkester, Raketen
E-post: mikael.johanson@angered.goteborg.se

Junsten, Emelie
Ämne: Sång, Kör
E-post: emelie.junsten@angered.goteborg.se

Karlsson, Isa 
Ämne: Klassundervisning
E-post: isa.karlsson@angered.goteborg.se

Lara, Raúl
Ämne: Skolverksamhet
E-post. raul.lara@angered.goteborg.se

Larsson, Emma 
Ämne: El Sistema orkester, Skolverksamhet
E-post: emma.larsson@angered.goteborg.se

Martini, Rossana
Ämne: Piano
E-post: rossana.maria.martini@angered.goteborg.se

Molander-Ekström, Lina
Ämne: El sistema orkester - Fiol
E-post: lina.molander@angered.goteborg.se

Mörlid, Hannah
Ämne:Skolverksamhet
E-post. hannah.morlid@angered.goteborg.se

Niklasson, Kerstin
Ämne: Dans
E-post: kerstin.niklasson@angered.goteborg.se

Olausson, Andrea
Ämne:Bild och Form
E-post: andrea.olausson@angered.goteborg.se

Påhle, Mattias
Ämne: Skolverksamhet, Mobila kulturskolan, Kulturmix
E-post: mattias.pahle@angered.goteborg.se

Rüdén, Erica 
Ämne: Teater och drama, Performance Art
E-post: erica.ruden@angered.goteborg.se

Rydberg, Emma 
Ämne: El sistema orkester, Skolverksamhet
E-post: emma.rydberg@angered.goteborg.se

Stenlund, Martina 
Ämne: El sistema orkester
E-post: martina.stenlund@angered.goteborg.se

Svedén, Maja
Ämne: Skolverksamhet, Steelpan
E-post: maja.sveden@angered.goteborg.se

Svenner, Emma
Ämne: Dans, sång, musikal
E-post: emma.hellstrom@angered.goteborg.se

Thornell, Susanne 
Ämne: Bild och form, Performance Art
E-post: susanne.thornell@angered.goteborg.se

Westerbäck, Marie
Ämne: Klassundervisning, Kör, Musik och rörelse
E-post: marie.westerback@angered.goteborg.se

Wong, Willy 
Ämne: Saxofon, Klarinett, El sistema orkester
E-post: willy.wong@angered.goteborg.se

Zebardast, Ardeshir 
Ämne: Orientaliska instrument, Gitarr
E-post: ardeshir.zebardast@angered.goteborg.se