Kulturskolan Angered

 

Bagewitz, Filip
Ämne: Klassundervisning, musikproduktion
E-post: filip.bagewitz@angered.goteborg.se

Bergion, Johannes
Ämne: Cello, El Sistema orkester
E-post: johannes.bergion@angered.goteborg.se

Brändström, Fredrik
Ämne: Piano
E-post: fredrik.brandstrom@angered.goteborg.se

Bröns, Martin (Tjänstledig)
Ämne: Film
E-post: martin.brons@angered.goteborg.se

Carneiro de Jesus, Jailton
Ämne: Cirkus
E-post: jailton.carneiro.de.jesus@angered.goteborg.se

Chaves de Melo, Marta
Ämne: Cirkus
E-post: marta.chaves.de.melo@angered.goteborg.se

Claesson, Sara
Ämne: Dans
E-post: sara.claesson@angered.goteborg.se

Dahlén, Markus 
Ämne: Slagverk, Bas
E-post: markus.dahlen@angered.goteborg.se

Dunder, Inger
Ämne: Tvärflöjt, El Sistema orkester
E-post: inger.dunder@angered.goteborg.se


Efstathiou, Zoi
Ämne: Piano, pop- och rockensamble
E-post: zoi.efstathiou@angered.goteborg.se

Elvin, Hanna
Ämne: Skolverksamhet, Bild och berättande, Drama
E-post: hanna.elvin@angered.goteborg.se

Forsman, Mikael 
Ämne: Gitarr, Elgitarr, Ensemble
E-post: mikael.forsman@angered.goteborg.se

Fraenkel, David
Ämne: Trombon, Trumpet, El sistema Orkester
E-post: david.fraenkel@angered.goteborg.se

Fräki, Maria
Ämne: Dans
E-post: maria.fraki@angered.goteborg.se

Gayatri Ekedahl, Marie
Ämne: Bild
E-post: marie.ekedahl@angered.goteborg.se

Gran, Peter
Ämne: Gitarr, Elgitarr
E-post: peter.gran@angered.goteborg.se

Halvarson, Annika
Ämne: Teater och drama
E-post: annika.halvarson@angered.goteborg.se

Hedborg, Teresa 
Ämne: El sistema-förskolan
E-post: teresa.hedborg@angered.goteborg.se

Hjortstam, Klas
Ämne: El Sistema slagverk
E-post: klas.hjortstam@angered.goteborg.se

Johanson, Mikael 
Ämne: Fiol, Altfiol, Orkester, Raketen
E-post: mikael.johanson@angered.goteborg.se

Junsten, Emelie
Ämne: Skolverksamhet, Sång
E-post: emelie.junsten@angered.goteborg.se

Karlsson, Isa 
Ämne: Skolverksamhet, Kulturmix, Teater och drama
E-post: isa.karlsson@angered.goteborg.se

Kronberg, Charlie
Ämne: Film
E-post: charlie.kronberg@angered.goteborg.se

Lara, Raúl
Ämne: Skolverksamhet, ukulele
E-post. raul.lara@angered.goteborg.se

Larsson, Emma 
Ämne: El Sistema orkester, Skolverksamhet
E-post: emma.larsson@angered.goteborg.se

Markocs, Maria
Ämne: Fiol, El Sistema orkester
E-post: maria.markocs@angered.goteborg.se

Martini, Rossana
Ämne: Piano
E-post: rossana.maria.martini@angered.goteborg.se

Mehrabi, Shahab
Ämne: Film
E-post: shahab.mehrabi@angered.goteborg.se

Molander-Ekström, Lina
Ämne: El Sistema orkester, Fiol
E-post: lina.molander@angered.goteborg.se

Mårtensson, Sara
Ämne: Bild och form, Serieteckning och illustration, Bild och berättande
E-post: sara.martensson@angered.goteborg.se


Mörlid, Hannah
Ämne:Skolverksamhet, Sång
E-post. hannah.morlid@angered.goteborg.se

Niklasson, Kerstin (tjänstledig)
Ämne: Dans
E-post: kerstin.niklasson@angered.goteborg.se

Olausson, Andréa
Ämne:Bild och form
E-post: andrea.olausson@angered.goteborg.se

Probert Rüdén, Erica
Ämne: Teater och drama, Performance Art
E-post: erica.ruden@angered.goteborg.se

Påhle, Mattias
Ämne: Singer/Songwriter
E-post: mattias.pahle@angered.goteborg.se

Rydberg, Emma 
Ämne: El Sistema orkester, Skolverksamhet
E-post: emma.rydberg@angered.goteborg.se

Stenlund, Martina 
Ämne: El Sistema orkester
E-post: martina.stenlund@angered.goteborg.se

Svedén, Maja
Ämne: Skolverksamhet, Steelpan
E-post: maja.sveden@angered.goteborg.se

Svenner, Emma
Ämne: Dans, sång, Singer/Songwriter
E-post: emma.svenner@angered.goteborg.se

Wickström, Marie
Ämne: Skolverksamhet, Kör, Flöjtrytmik
E-post: marie.wickstrom@angered.goteborg.se

Wong, Willy 
Ämne: Saxofon, Klarinett, El sistema orkester
E-post: willy.wong@angered.goteborg.se

Zebardast, Ardeshir 
Ämne: Orientaliska instrument, Gitarr
E-post: ardeshir.zebardast@angered.goteborg.se