Gymnasieskolenhetschef

Mikael O Karlsson                                         
Telefon: 031-3670701
Epost: mikael.o.karlsson@educ.goteborg.se
Twitter: @karlsson_mi

 

Rektorer                             

Ann-Charlotte Havner                                                      
Ekonomiprogrammet
Telefon: 031-367 06 10, 0706-20 37 50
Epost: ann-charlotte.havner@educ.goteborg.se
 

Camilla Liljeroth                                            
Estetiska programmet - musik
Individuellt alternativ, IA
Telefon: 031-367 06 06
Epost: camilla.liljeroth@educ.goteborg.se

                                                                      
Peter Larsson                                                         
Handel och administrationsprogrammet,
International Baccalaureate - IB 
                           
Telefon: 031-367 06 08
Mobil: 0709-10 46 05
Epost: peter.larsson@educ.goteborg.se


Maria Nicolai                                                         
Naturvetenskapsprogrammet
Telefon: 031-367 06 07
Epost: maria.nicolai@educ.goteborg.se


Lasse Keybets                                             
Samhällsvetenskapsprogrammet, Språkintroduktion
Telefon: 0703-863658
Epost: lasse.keybets@educ.goteborg.se