Foto: M K

Enhetschef Kultur & Kommunikation

Annika Perfjell 
Tfn: 031-366 27 40
annika.perfjell@afh.goteborg.se

Programverksamhet

Teater, dans, barnkultur

Anne Svanholm, kulturproducent
Tfn: 031-366 27 31
anne.svanholm@afh.goteborg.se

Figur- och dockteater, animation

Torbjörn Alström, kulturproducent
Tfn: 031-366 27 28
torbjorn.alstrom@afh.goteborg.se

Utställningar

Britta Andersson, kulturproducent
Tfn: 031-366 27 29
britta.andersson@afh.goteborg.se

Per Nyman, kulturproducent
Tfn: 031-366 27 26
per.nyman@afh.goteborg.se

Bild och form, skapande verksamhet

Lisa Davis, kulturproducent
Tfn: 031-366 27 30
lisa.davis@afh.goteborg.se

Musik, ungdomskultur

Tomas Modig, kulturproducent
Tfn: 031-366 27 27
tomas.modig@afh.goteborg.se

Kommunikation och information

Informationsproducent

Biljana Antonijevic 
tfn: 031-366 27 77
biljana.antonijevic@afh.goteborg.se

Reception och biljettkassan

Biljettkassan

Tfn: 031-366 27 25

Biljetter köps även via ticketmaster.se

Information

Tfn: 031-366 27 20

Ewa Bark

Liselott Johansson

receptionen.kulturhuset@afh.goteborg.se

Administration/Byråsekreterare

Yvonne Dahlberg
Tfn: 031-366 27 20
yvonne.dahlberg@afh.goteborg.se

Helen Strömblad
Tfn: 031-366 27 41
helen.stromblad@afh.goteborg.se

Bad & sport

Kontakta Bad & sport

Hälsoteket

Kontakta Hälsoteket i Väster

Bibliotek

Kontakta Frölunda bibliotek