Foto: M K

Enhetschef Kultur & Kommunikation

Annika Perfjell 
Tfn: 031 - 366 27 40
annika.perfjell@afh.goteborg.se

Programverksamhet

Teater

Anne Svanholm
Tfn: 031 - 366 27 31
anne.svanholm@afh.goteborg.se

Dockteater

Torbjörn Alström
Tfn: 031 366 27 28
torbjorn.alstrom@afh.goteborg.se

Utställningar och film

Britta Andersson
Tfn: 031 - 366 27 29
britta.andersson@afh.goteborg.se

Per Nyman
Tfn: 031 - 366 27 26
per.nyman@afh.goteborg.se

Kulturproducent vikarie

Jennica Dahlqvist
Tfn: 0728-56 57 18
jennica.dahlqvist@afh.goteborg.se

Konst/Konstpedagog

Lisa Davis
Tfn: 031 -366 27 30
lisa.davis@afh.goteborg.se

Musik

Tomas Modig
Tfn: 031 - 366 27 27
tomas.modig@afh.goteborg.se

Kommunikation och information

Informationsproducent

Biljana Antonijevic 
tfn: 031 - 366 27 77
biljana.antonijevic@afh.goteborg.se

Reception och biljettkassan

Biljettkassan

Tfn: 031- 366 27 25

Biljetter köps även via ticketmaster.se

Information

Tfn: 031- 366 27 20

Ewa Bark

Liselott Johansson

receptionen.kulturhuset@afh.goteborg.se

Administration/Byråsekreterare

Yvonne Dahlberg
Tfn: 031 - 366 27 20
yvonne.dahlberg@afh.goteborg.se

Helen Strömblad
Tfn: 031 - 366 27 41
helen.stromblad@afh.goteborg.se

Bad & sport

Kontakta Bad & sport

Hälsoteket

Kontakta Hälsoteket i Väster

Bibliotek

Kontakta Frölunda bibliotek