Foto: M K

AST-enheten

Sjukanmälan för elever görs på tel: 031-367 02 11 mellan kl. 8.00 - 9.30.

Vi arbetar här

Information om enheten hittar du under fliken utbildningar

Maria Gustafsson
Rektor 
Mobil  076-764 54 97
maria.gustafsson@educ.goteborg.se

Emma Gillström
lärare svenska religion
0725137937
emma.gillstrom@educ.goteborg.se

Najla Hassan
lärare matematik, programmering, datorteknik
najla.hassan@educ.goteborg.se

Gunnel Kock
lärare, matematik, fysik
0725548085
gunnel.kock@educ.goteborg.se

Ann-Christine Kassama
specialpedagog 
an-christine@educ.goteborg.se

Helena Mechlaoui
lärare filosofi, historia, religion, geografi
0702369765
helena.mechlaoui@educ.goteborg.se

Ann-Sofi Nyström
specialpedagog
031-3670318
ann-sofie.nystrom@educ.goteborg.se

Anders Petersson
resurspedagog
anders.petersso@educ.goteborg.se

Izla Safae
resurspedagog
0725293817
isabella.safar@educ.goteborg.se

Christina Starkenberg
lärare svenska, kommunikation 
christina.starkenberg@educ.goteborg.se

Karin Stjern
specialpedagog
0725013394
karin.stjern@educ.goteborg.se

Sofi Åkerskog
lärare samhällskunskap, religion
sofi.akerskog@educ.goteborg.se