Rektor  Patrick Gladh

Tel: 031-367 15 05
Mobiltel: 0727-26 15  94
E-post: patrick.gladh@educ.goteborg.se

Programansvar:  EK, NA, Online 
 

Rektor, Agneta Wessman Alsin

Tel: 031-367 15 09
Mobiltel: 0702-47 36 33
E-post: agneta.wessman.alsin@educ.goteborg.se

Programansvar: HA, VO, YRK/VO, Yrk/IA,och Lärlingar
 

Rektor  Lars-Åke Johansson

Tel: 031-367 15 51
Mobil: 0703-598679
E-post:  lars-ake.johansson@educ.goteborg.se

Programansvar: Språkintroduktion
 

Rektor Asal Josefsson

Mobil: 0703-69 76 20
E-post: asal.josefsson@educ.goteborg.se

Programansvar: Lärcentrum, Kunskapsportalen, Preparand, SA,


Rektor  Calina Folme

Tel: 031-367 15 13
Mobiltel: 0702-153190
E-post: calina.folme@educ.goteborg.se

Programansvar: Riksgymnasiet för rörelsehindrade (RGRH)
 

Enhetschef Roger Bloom

Mobil: 0706-60 12 42
E-post: roger.bloom@educ.goteborg.se

Ansvarsområde: Fastighet